Karlík Štercl

Karlík se narodil v úterý 16.2.2010 v 11h 48 min., měřil 46cm a vážil 2,45kg. Narodil se pěkně v termínu. Moc jsme se na něj těšili, do poslední chvíle jsme nevěděli jestli na nás vykoukne Karlík nebo holčička...Byl krásný a stálet na nás vyplazoval jazyk.

Moc mu zemský kyslík nesvědčil, a tak ho dali do inkubátoru...Třetí den nám odjel do Brna do nemocnice na operaci, zjistili mu neprůchodnost střev, tak mu ten kousek odoperovali a že na čas bude mít stomie - takové vývody z bříška a později se to zase spojí... Bohužel za týden následovala další operace, protože došlo ke srůstům, a tak se to nějak komplikovalo...Nakonec 29.3. večer musel akutně podstoupit poslední, třetí operaci, na kterou byl velmi slabý...

Pooperační stav se už nelepšil, přestože kolem něj celou noc  doktoři a sestřičky běhali. A tak v úterý ráno,  v 6h 45 min., kdy mu bylo přesně 6 týdnů, nám Karlík odešel do nebíčka, kde na nás bude   čekat....Narodil se den před Popeleční středou, odešel ve svatém týdnu a poslední rozloučení bylo na Velký pátek. Nikdy na něj nezapomeneme, odešel náhle, stále ho milujeme a moc se na Karlíka těšíme.

Karlíku, zůstávej s námi! A děkujeme za Tebe!!!